Kontaktovať nás môžete:

info@financovanieaut.sk

0905 228 150

AUTOÚVER

Kupujete auto na inzerát, od známeho prípadne z autobazáru?

VYUŽITE MOŽNOSŤ KÚPIŤ AUTO NA SPLÁTKY PROSTREDNÍCTVOM RÝCHLEHO A JEDNODUCHÉHO SPOTREBNÉHO ÚVERU.


Prostredníctvom rýchleho a jednoduchého spotrebného úveru môžete kúpiť auto na inzerát, z autobazáru, alebo priamo od majiteľa. Výhodou je to, že vám stačí len časť obstarávacej ceny vozidla, akontácia už od 20 %. Náš finančný produkt šetrí váš čas potrebný na vybavenie úveru od začiatku až po prevod financií na účet predávajúceho. Garantujeme dohodnutú výšku splátky počas celej doby splácania. Úver môžete splatiť aj predčasne . Úročí sa len reálne obdobie splácania úveru. Za predčasné ukončenie úveru neplatíte žiadne poplatky ani penále.

Autoúver má niekoľko výhod:


Pri autoúvere skladá klient akontáciu (už od 20%) podobne ako pri leasingu. Ako vlastník vozidla je v technickom preukaze uvedený klient, čiže vy. Podľa novej legislatívy je potrebné na motorové vozidlo spraviť záložné právo u notára v prospech leasingovej spoločnosti. Po splatení úveru leasingová spoločnosť, ktorá financovala vozidlo vymaže záložné právo na vlastné náklady a v tomto prípade môžete nakladať s vozidlom podľa vlastného uváženia.
Autoúver, je na rozdiel od bezúčelového úveru z banky, produkt určený špeciálne na financovanie áut, ktorým klient zároveň aj ručí, a to mu zaručuje vyššiu pravdepodobnosť schválenia ako aj vyššiu sumu úverového rámca. Pri bežnom bezúčelovom úvere to nemusí platiť.

KALKULAČKA
FINANCOVANIA

Odoslaním vyplneného formulára klient súhlasí so spracovaním osobných údajov v potrebnom rozsahu na účely vypracovania kalkulácie financovania našou spoločnosťou ako aj naším zmluvným partnerom.
Spolupracujeme s: